...

دکتر ربیعی به وام اضطراری دو میلیون تومانی بازنشستگان اشاره کرد

5 / 10
از 23 کاربر

 


به گزارش روابط عمومی کانون عالی : وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به همرا مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی صبح امروز طی مراسمی شعبه 28 تامین اجتماعی تهران بزرگ را افتتاح کرد.


در مراسم افتتاح ساختمان شعبه 28 تهران بزرگ دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از تست پرونده الکترونیکی بیمه‌شدگان جدیدالورود، کار یکی از مراجعه‌کنندگان را به منظور اطمینان از درستی فرایند الکترونیکی شدن امورات تامین اجتماعی انجام داد.
وی با اشاره به اینکه وعده الکترونیکی شدن سازمان تامین اجتماعی را امروز عملیاتی کردیم، گفت: کارت سلامت و پرونده سلامت در دولت الکترونیک دنبال می‌شود و امروز دولت ترکیبی از سلامت الکترونیک و ارتقاء سازمان تامین اجتماعی را دنبال می‌کند.

وی به وام اضطراری 2 میلیون تومانی بازنشستگان اشاره کرد و گفت: برای افزایش رفاه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی اقدامات خوبی از جمله کارت سفر و مسکن مستمری‌بگیران را دنبال کرده‌ایم. منابع بانکی خوبی برای این مساله در نظر گرفته شده است.
* صندوق مسکن کارگری راه اندازی می شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در راستای ارتقاء وضعیت صندوق‌ها نیز اقدامات خوبی را انجام داده‌ایم که ظرف 3 سال، هزار میلیارد تومان آورده به صندوق بازنشستگی مستمری بگیران خواهیم آورد که از آورده های مردم، منابع بانکی و منابع تامین اجتماعی خواهد بود و از کنار همین منابع صندوق مسکن کارگری نیز آغاز خواهد شد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :