...

اجراى طرح همسان سازى، نسخه شفابخش مشكلات معيشتى

10 / 10
از 1 کاربر

 

 

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران اعلام کرد: اجراى طرح همسان سازى، نسخه شفابخش مشكلات معيشتى 

نصرالله دريابيگى گفت:نسخه شفا بخش و برون رفت از مشکلات معیشتی بازنشستگان اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی است.  به نقل از ایلنا، نصرالله دریابیگی در گردهمایی اعضای هیات مدیره کانون های بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران به میزبانی بابلسر گفت:کارگران و بازنشستگان همواره و در تمامی روزهای سخت در کنار این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمانهای امام راحل با تمام وجود ایستاده است. 

وی ادامه داد: متاسفانه امروز بازنشستگان در بدترین شرایط معیشتی بسر می بردند و این دور از انصاف است. رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ درصد بازنشستگان تامین اجتماعی در کشور دارای حقوق حداقلی هستند،اظهار کرد: امروز کارگران و بازنشستگان در فقر مطلق زندگی می کنند.  وی گفت: کدام مقام مسئولی با این شرایط تورمی و اقتصادی و با حقوق حداقلی زندگی خود را بگذراند؟

دریابیگی افزود: متاسفانه در بحث حقوق و دستمزد بازنشستگان تامین اجتماعی تبعیضی آشکار وجود دارد.

عضو کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور گفت: نسخه شفا بخش و برون رفت از مشکلات معیشتی بازنشستگان اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی است.  وی گفت: اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی وظیفه مجلس و دولت است و هیچ منت و لطفی از طرف آنان نیست.  عضو هيئت مديره كانون عالي كشور ادامه داد: بازنشستگان ۳۰ تا ۳۵ سال حق بیمه پرداخت کردند و امروز پرداخت حقوق متناسب با میزان تورم و گرانی های موجود برای بالا بردن کیفیت معیشت بازنشستگان حق آنان است‌. 

این نماینده، سابقه کارگری یکی دیگر از مشکلات مهم کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی را مشکلات درمانی دانست و گفت: در مازندران علی رغم تمامی تلاش های مدیریت درمان تامین اجتماعی در استان باز هم درگیر مشکلات فراوانی هستیم که انتظار داریم نمایندگان مجلس بیش از پیش پیگیر مطالبات کارگران و بازنشستگان از دولت باشند.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :