...

همدلی در رفع دغدغه و آلام مستمری بگیران و بازنشستگان ضروری است

10 / 10
از 1 کاربر

مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در جلسه با اعضای هیأت مدیره کانون بازنشستگان استان:

همدلی در رفع دغدغه و آلام مستمری بگیران و بازنشستگان ضروری است


نشست هم اندیشی ماهانه کانونهای بازنشستگی تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی با حضور مسئولین بانک رفاه کارگران استان و بیمه آتیه سازان حافظ برگزار شد.

همدلی در رفع دغدغه و آلام مستمری بگیران و بازنشستگان ضروری است

به گزارش کانون عالی؛ جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در جلسه هم اندیشی اعضای هیأت مدیره کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی این استان، موارد مرتبط با حوزه تأمین اجتماعی در قانون بودجه سال ١٣٩٧ کشور را  فراهم آورنده ارتقای کمی و کیفی خدمات سازمان و توسعه خدمات اجتماعی دانست و تصریح کرد: مشکلات و چالشهای پیش روی سازمان بایستی در درون سازمان و با همدلی و همراهی شرکای اجتماعی مرتفع شود.
مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی گفت: رفع دغدغه و آلام مستمری بگیران و بازنشستگان، بویژه در زمان بیماری یکی از مسائل مهمی است که بایستی بر آن اهتمام داشته باشیم و در این خصوص لازم است برای شناسایی مشکلات و کاهش آنها تلاش نماییم .
محمد مسگری اسکوئی، رئیس کانون بازنشستگان استان آذربایجان شرقی و عضو کانون عالی بازنشستگان کشور نیز در این جلسه با  قدردانی از پیشگامی اداره کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در پیگیری و رفع مشکلات جامعه بازنشستگی این استان، اقدام سازمان تأمین اجتماعی در جهت توسعه خدمات ورزشی و رفاهی در بین بازنشستگان و مستمری بگیران با برگزاری المپیادهای ورزشی را مطلوب خواند و تصریح کرد: اقدامات فرهنگی و ورزشی سازمان تأمین اجتماعی نشاط و شادابی در بین بازنشستگان و مستمری بگیران را فراهم می آورد.

 

مسگری، پرداخت به موقع حقوق و مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران با توجه به کمبود نقدینگی در سازمان را یکی از چالشهای پیش رو دانست و خاطر نشان کرد: وصول مطالبات معوق از دولت و کارگاهها، لازمه ارتقای معیشت بازنشستگان و نیز اجرای همسان سازی حقوق است.
همچنین مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در بازدید نظارتی از شعبه سه تبریز با مطلوب ارزیابی نمودن روند اجرای طرح ساختار نوین ارائه خدمات در شعبه سه تبریز ضمن قدردانی از همکاران این حوزه اذعان داشت: بایستی با آموزش درون واحدی، ضمن توانمندسازی کارکنان، چندپیشگی در شعب نهادینه  شود.

سمساری پایش و ارزیابی شاخصهای عملکردی شعب در جهت تحقق اهداف کلان سازمانی را مورد توجه قرارداد و اظهار کرد: رتبه های برتر کشوری به دست آمده، حاصل تلاش جمعی همکاران است و انتظار می رود این تلاش و همدلی همچنان تداوم یابد.

منبع سایت :سازمان تامین اجتماعی
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :