...

همایش کارگر، سلامت و رفاه اجتماعی برگزار شد

1 / 10
از 1 کاربر

به گزارش روابط عمومی کانون عالی کارگران بازنشسته کشور، همایش کارگر، سلامت و رفاه اجتماعی، به مناسبت دومین روز از گرامیداشت هفته کارگر و باحضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، علی اصغر بیات رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی کشور , آقای علیرضا محجوب رئیس فراکسیون کارگری مجلس، آقای عبدالرضا مصری عضو هیات رئیسه مجلس، دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر محمدعلی همتی معاون مدیرعامل در امور درمان، درمحل تالار وزارت کشور برگزار شد.در پایان این همایش به تعدادی از کارگران نمونه تندیس و جایزه اهدا گردید.


 

 

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی:

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی از بازگشت آرامش خاطر و ثبات به سازمان تأمین‌اجتماعی در دولت تدبیر و امید تشکر کرد و گفت: در کنار این آسایش و امنیت‌خاطر خدمات خوبی به بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کانون عالی کارگران بازنشسته کشور علی اصغر بیات در «همایش کارگر، سلامت و رفاه اجتماعی» پرداخت عیدی بازنشستگان در بهمن‌ماه سال گذشته و اعمال افزایش مستمری‌ها در فروردین‌ماه را از جمله اقدامات خوب سازمان تأمین‌اجتماعی طی ماه‌های اخیر برشمرد.
وی همچنین با اشاره به کمک سازمان تأمین‌اجتماعی به بیمه تکمیلی بازنشستگان اظهار داشت: در رابطه با مسائل رفاهی و تسهیلات نیز اقدامات مناسبی را در سازمان تأمین‌اجتماعی شاهد هستیم و امیدواریم شاهد ارتقاء‌هرچه بیشتر خدمات و افزایش رضایتمندی بازنشستگان از تأمین‌اجتماعی باشیم.
بیات مباحث مطرح شده در رابطه با ادغام حوزه درمان تأمین‌اجتماعی را از دغدغه‌های جدی بازنشستگان برشمرد و گفت: این موضوع در سال‌های قبل تجربه شده است و درخواست بازنشستگان این است که این تجربه تلخ را تکرار نکنیم.
وی سرمایه سازمان تأمین‌اجتماعی را بین‌النسلی و متعلق به بیمه‌شدگان و بازنشستگان این سازمان دانست و ادامه داد: مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی بدون استفاده از منابع دولتی ساخته و تجهیز شده‌اند و 3 بخش درمانی، بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری تأمین‌اجتماعی غیرقابل جداشدن هستند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :