...

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی حذف فرانشیز بازنشستگان اقدامی قابل تقدیر است

1 / 10
از 1 کاربر

به گزارش راوابط عمومی کانون عالی ، علی اصغر بیات رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته کشور در همایش بزرگداشت روز تأمین‌اجتماعی که همزمان با هفتمین روز از هفته تأمین‌اجتماعی که با عنوان «تأمین‌اجتماعی، رسانه و پاسخگویی» نامگذاری شده است، برگزار شد، گفت: به عنوان نماینده خدمت‌گیرندگان تأمین‌اجتماعی از مدیران و کارکنان این سازمان قدردانی می کنم.

 

وی با بیان این که مدیریت عالی تأمین‌اجتماعی شرایط منحصر به فردی را پشت‌سر گذاشت، افزود: سازمانی که به 39 میلیون نفر خدمت‌رسانی می‌کند، مسائل حاشیه‌ای فراوانی داشت که مورد نقد رسانه‌ها بود.

بیات ادامه داد: دکتر نوربخش در شرایط بحرانی و سختی به عنوان مدیرعامل این مجموعه بزرگ شروع به کار کرد و درحال‌حاضر امنیت روانی و آرامش فکری در سازمان حاکم شده و در کنار این امنیت و آسایش خدماتی ارزشمند و قابل تقدیر ارائه می‌شود.

وی پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان از فروردین را از دیگر اقدامات ارزشمند و قابل تقدیر در سازمان تأمین‌اجتماعی برشمرد و گفت: حذف فرانشیز بازنشستگان نیز کاری ارزشمند است که خدمتی به افراد سالمند جامعه است.

بیات کمک به بیمه تکمیلی و سفرهای زیارتی بازنشستگان را نیز از دیگر خدمات تأمین‌اجتماعی به بازنشستگان برشمرد و گفت: موضوعی که ما را نگران کرده، برخی چشم طمع بر اموال ما دارند و ما اجازه هجمه به مراکز درمانی سازمان نمی‌دهیم.

وی تأمین‌اجتماعی را خط قرمز بازنشستگان عنوان کرد و گفت: تحت هیچ شرایطی، مراکز درمان ملکی را واگذار نمی‌کنیم.

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی، خدمات گسترده و ارزشمند این سازمان را نتیجه مدیریت صحیح و همت والای کارکنان و همچنین برکت پول کارگران دانست که امکان خدمت‌رسانی به جمعیت 39 میلیون نفری افراد تحت‌پوشش را امکان‌پذیر می‌کند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :